Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-312 WT) |
skladem CEN
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 759 Kč |
Celkem 790 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3)
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Třešeň |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 727 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2)
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K396 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 95 (tmavě grafit)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva kostry: | Dub |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 židle béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, tmavě šedá látka, černý kov (DCL-P3107 GREY2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 663 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, šedý dub, HT-R5624 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, látka, DCL-V2017 CRM2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište