Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová |
2 - 3 týdny
|
1 311 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K500 béžová / černá |
2 - 3 týdny
|
2 113 Kč |
Celkem 969 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, masiv dub, kovové podnoží ve tvaru písmene "X" , černý lak (DS-X160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 490 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (DCL-193 BLUE2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H95 béžová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 hořčicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 šedá / j. šedá
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MIGUEL deska - ořechová, noha - ořechová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar PAWEŁ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. Solo 252
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 béžová
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINTER kulatý, černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva tmavý ořech (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech pacific |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 WT2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle šedá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, nohy bukové dřevo (CT-751 LAN2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H126 popelavá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
