Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BORYS LOW tmavý ořech / tap. Lars 07 |
2 - 3 týdny
|
2 631 Kč |
Celkem 969 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 CRM2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Barová židle
Halmar H95 námořnická
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOZANO rozkládací, černá mramor / ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 347 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 140 - 200 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORGAN kulatý dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
4 176 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RICARDO rozkládací šedá mramor (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 929 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar YOHANN dub san remo / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 659 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H101 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WINDSOR rozkládací 160-240x90x76 cm barva tmavě dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 558 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Barová židle
Halmar H102 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (CT-W1077 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (HC-462 BG2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 GREY)
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OLW)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5316 GREY
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
