Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 971 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 968 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 přírodní / černá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 šedá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 béžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MIGUEL deska - ořechová, noha - ořechová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE tmavý ořech / tap: JAZZ 2
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K556 židle černá / zlatá
2 - 3 týdny
3 180 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 židle černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H96 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 80x80x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-316 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 WT2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-S8010 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90cm, MDF, 3D dekor dub san remo, kovové nohy, černý lak. (HT-W1570 SRE)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, travertin, GDT-202 TRV
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Travertin |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
