Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40 |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 727 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 YEL4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 YEL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar EMBOS černá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 663 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Moderní jídelní stůl
Halmar PIXEL bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 486 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar GREG rozkládací barva dub wotan/černá
2 - 3 týdny
4 267 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 124–168 |
Barová židle
Halmar H101 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO rozkládací 140-220/80 deska: dub, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 372 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Moderní jídelní židle
Halmar SMART KR dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
4 348 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 933 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik bílá
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 BR4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K584 béžová kašmír
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
