Jídelna
Celkem 993 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 LAN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 hořčicová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik černá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik hořčicová
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 židle plastik bílá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka v dekoru broušené kůže, nohy černý kov (HC-V3066 BK3)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka v dekoru broušené kůže, nohy černý kov (HC-V3066 GRN3)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Autronic Židle barová, zelená látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 GRN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Zelená |
Barová židle
Autronic Židle barová, cappuccino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 CAP2)
skladem CEN
1 161 Kč
Barová židle
Autronic Židle barová, bílá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 WT2)
skladem CEN
1 161 Kč
Barová židle
Autronic Židle barová, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, bílý plast (DT-X7007 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 65.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik bílá
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik mátová
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K521 hořčicová
2 - 3 týdny
1 097 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište