Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk |
skladem
|
4 990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OAK) |
skladem CEN
|
6 741 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 663 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar EMBOS černá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 663 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 663 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar ARAMIS deska - teraco, nohy - bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 643 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/černá
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/dub artisan
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní židle
Halmar K485 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 623 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar AVELAR deska - černá / bílá, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K458 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska černá, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 511 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - dub (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
