Moderní jídelní stůl Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) (poslední kusy)
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK)
skladem CENPopis produktu
Upozornění: Jedná se o poslední kus na skladě nebo na naší prodejně. Výrobek proto může být vystavený a bez originál obalu (většinou je ale i obal v pořádku). V každém případě je zboží ve 100% stavu, nepoškozené a s plnou zárukou.
Název: Jídelní stůl 160x90cm, mdf, dub, AT-3018 OAKPopis:
Tento nejnovější přírůstek do naší kolekce se pyšní industriálním šikem, který se bez problémů hodí do každé kanceláře, konferenční místnosti, jídelny nebo obývacího pokoje. Deska z MDF s povrchovou úpravou v barvě hnědého dubu je doplněná elegantní černou kovovou centrální základnou. Zahrnuje tak v sobě styl i funkčnost, takže je skvělou volbou pro ty, kdo hledají kousek pro pozvednutí estetiky jejich okolí.
Obdélníková plocha je nejen prostorná, ale také vyrobená z vysoce kvalitní MDF desky, takže je neuvěřitelně odolná a zvládne i náročné požadavky pracovního prostředí a domácnosti. Design tohoto stolu upřednostňuje praktičnost bez obětování elegance, díky čemuž vynikne jako ústřední bod v jakémkoli prostředí.
Stabilita, kterou nabízí jeho robustní centrální podnož, navíc podtrhuje závazek společnosti Autronic k dokonalosti a spolehlivosti. Tento stůl nejen splňuje očekávání, ale také je překonává, protože poskytuje dokonalou kombinaci moderního designu s bezkonkurenční stabilitou a snadnou údržbou. Ideální pro firmy, které hledají trvalou investici, nebo pro rodiny toužící po stylu a funkčnosti svého nábytku.
- Šířka (cm): 160 cm
- Výška (cm): 76 cm
- Hloubka (cm): 90 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 52 kg
- Hmotnost - netto (kg): 50 kg
- Montážní návod 1
Technické parametry
| Rozklad: | Ne |
| Barva: | Hnědá |
| Barva nohou: | Černá |
| Dekor desky: | Dub |
| Demontované: | Ano |
| Hloubka (cm): | 90 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 52 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 50 kg |
| Karton1: | 168x95x7 |
| Karton2: | 114x54x14,5 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Nosnost (kg): | 70 kg |
| Počet balení: | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Styl: | Industriální |
| Světlá výška (cm): | 72 |
| Šířka (cm): | 160 cm |
| Tloušťka desky (cm): | 4 cm |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Typ podnože: | Centrální |
| Výška (cm): | 76 cm |
| Highlight 1: | Nohy ve tvaru X |
| Skupina zboží: | Jídelní stůl |
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika














