Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar SMART KR dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
4 348 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub artisan, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - dub (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva pracovní deska kašmír, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska černá, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 511 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar AVELAR deska - černá / bílá, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K458 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K485 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 623 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/černá
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/dub artisan
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
