Jídelna
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x75 cm,masiv dub, kovová noha ve tvaru písmene"X", černý lak (DS-X200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-395 SIL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 námořnická
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Medová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar LARSON deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar OLMO kulatý, ořech / černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIZIANO rozkládací, deska - jasně šedá / tmavě šedá, nohy - tmavě šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 368 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 160-210/90 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 500 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní stůl
Halmar INFERNO rozkládací dub přírodní - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-300 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma / bílá (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Divoký dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Barová židle
Halmar H114 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik mátová
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Moderní jídelní stůl
Halmar MISTRAL bílá lesk (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 371 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BRANDON rozkládací 160-200/90 cm dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 béžová
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar CLEMENTE stůl deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (HC-462 BG2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4218 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, šedý dub, HT-R5624 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište