NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník bambusový, 3-patrový (DR-025) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ABI černá mat/ černá mat |
2 - 3 týdny
|
6 919 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BETTY s nastavitelnou pracovní deskou dub artisan černá (2*Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 784 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar TESS černá/ bílá LISTWA
2 - 3 týdny
2 814 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 popelavá
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar TULUZA konferenční stolek ořech medová / černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K586 ořech černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek, MDF vysoký lesk bílý / čiré sklo (AHG-402 WT)
skladem CEN
2 790 Kč
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 CRM2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah čokoládově hnědá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 BR2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, ořech, APC-3218 OAK
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, dub sonoma, APC-3218 SON
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, modrá, manšestrová látka, AK-L7285 BLUE6
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, růžová, manšestrová látka, AK-L7285 PINK6
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar BETTY s nastavitelnou pracovní deskou dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 784 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
