NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník bambusový (DR-022) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová |
2 - 3 týdny
|
1 311 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl konferenční, 90x48x41 cm, MDF, dekor divoký dub, černý kov (CT-G1090 OAK) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 2958 produktů
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/70/70 dub olej
Poslední kus
skladem
3 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K570 skořicová
2 - 3 týdny
3 099 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton)
skladem
3 090 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 128.00 |
konferenční stolek
Halmar WOODY-S přírodní
2 - 3 týdny
3 078 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Dýha |
Barová židle
Halmar H118 šedá
2 - 3 týdny
3 078 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K522 židle šedá
2 - 3 týdny
2 775 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, červená a černá ekokůže, houpací mech., opěrák 135° (KA-L626 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
