NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / třešeň (82646 BR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Sada 2 konferenčních stolů o80cm a o60cm, černá keramická deska, černé kovové nohy (AHG-403 BK) |
skladem CEN
|
3 051 Kč | |
| 3 |
|
Perdormire Duo Plus Visco 2,0 / 90x200x20cm |
skladem
|
11 390 Kč |
Celkem 2959 produktů
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Křeslo
Halmar PESTO s opěrkou nohou, funkce kolébky, béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 279 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar PESTO s opěrkou nohou, funkce kolébky, popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 279 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo s podnožkou
Halmar DARIO s podnožkou oraz s funkcí houpání, modrá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 228 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar DARIO s podnožkou oraz s funkcí houpání, šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 228 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 90x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 218 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Zrcadlo
Halmar ABISSO stříbrná
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 208 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 162 cm |
Konferenční stolek
Katmandu Monti 39/61/61 dub olej Tabacco (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Televizní stolek
Halmar ISLA RTV 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 177 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Vitrína
Halmar RANDOM W-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Vitrína
Halmar RANDOM 2 W-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 182 cm |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-1 150 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 147 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar AMBASADOR šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 137 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-2 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 116 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 110 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 066 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-2 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 055 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Křeslo
Halmar AGUSTIN béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar AGUSTIN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
