NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ELIZABETH 240 korpus: bílá, přední barva: bílá mat (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
13 147 Kč | |
| 3 |
|
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton) |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2960 produktů
Komoda
Halmar ETNA komoda černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 008 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Postel z masivu
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
9 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Kancelářské křeslo
Emagra VICKY/R10 látka: Solar 37 - podnož na kolečkách, mat. černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 990 Kč
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033151011) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Postel s úložnými šuplíky
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar SOLOMO béžová / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Masiv |
Čalouněná postel
Halmar ALOHA lůžko ze zásuvkami béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar PADVA 160cm šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Halmar BARI bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
