NÁBYTEK
Celkem 2943 produktů
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830cern Regál koupelnový závěsný s přísavkami béžový
skladem
295 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 174 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-04A WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 BK)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Věšák
Autronic Věšák, bambus, přírodní, DR-B004 NAT (DR-B004 NAT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 25 cm |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821870svhn PU kůže 45 x 45 cm světle hnědá
skladem
285 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Prostěradlo
Matějovský bila jersey 100x200x25
Poslední kus
ihned k expedici
266 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Jersey s elastanem |
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-212 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK)
skladem CEN
261 Kč
| Výška (cm): | 171 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 35x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-071 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-212 OLW)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK (WAL))
skladem CEN
252 Kč
| Barva: | Černá |
| Hloubka (cm): | 24 |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BUK)
skladem CEN
252 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
