NÁBYTEK
Celkem 2943 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva bílá-vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 WT)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 50x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-072 OAK)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Věšák
Halmar CLIF W-100 dub artisan
2 - 3 týdny
335 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 15 cm |
Polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno v ochranné fólii (P-013 SON2)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-013 SON1)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010kock Kočka
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010zaba Žába
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010slon Slon
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010opic Opice
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-008 BK)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá - matná (P-008 GREY2)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-008 WT2)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Polička
Autronic Polička nástěnná, sada 3 ks, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno ve fólii (P-008 SON)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-213 OLW)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
