NÁBYTEK
Celkem 2943 produktů
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 25x20x75 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-073 OAK)
skladem CEN
396 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Regálový žebřík
Autronic Regálový žebřík, 6 polic, přírodní jedlové dřevo (DR-N131 NAT)
skladem CEN
390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 163 cm |
Věšák
Autronic Věšák dvouramenný s košem na prádlo, černý plast. (GD-176 BK)
skladem CEN
390 Kč
| Výška (cm): | 169 cm |
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty s výklopným ramenem, černá barva, kov plast, chrom (84511 BK)
skladem CEN
390 Kč
Dětská židle
Homestyling KO-DD1000530velr Velryba
skladem
384 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 GREY)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810hned 45 x 45 cm hnědý
skladem
361 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty, bílá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 WT)
skladem CEN
351 Kč
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty, šedá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 GREY)
skladem CEN
351 Kč
Nástěnná polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva tmavě šedý mat, baleno v ochranné fólii (P-013 GREY2)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 60 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-024 BK)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 40x40x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1142 WT)
skladem CEN
351 Kč
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
