NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK)
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Dvojháček
Kela KL-22748 ALESSIO nerez 18/10 černý 10,0x5,0x6,0cm
skladem
581 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 6 cm |
Dekorační polštář
Pip Studio Salento square Cushion Off-whitte 45x45cm
Poslední kus
ihned k expedici
571 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Pip Studio Salento Roll Cushion Off-whitte 22x70cm
Poslední kus
ihned k expedici
571 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměr: | 22x70 |
| Tvar: | Ovál |
Konferenční stolek
Halmar HARISSA_G rám - zlatá, deska - bílá mramor
2 - 3 týdny
549 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar HARISSA_G rám - zlatá, deska - černá mramor
2 - 3 týdny
549 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál desky: | MDF |
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Věšák
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Botník
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor staré dřevo sonoma, černý kov (GD-414 OLW)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 64 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
