NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-314 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Psací stůl
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, nohy černý kov (CT-395 CRM2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, bílý plast (DT-X7007 WT)
skladem CEN
990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 65.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-520 OLW)
skladem CEN
990 Kč
Ložní povlečení
MK LUX New Světlá 140x200+70x90
skladem
990 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Rozměr: | 140x200 |
Moderní jídelní židle
Signal ALAN Velvet černá/ oliva Bluvel 77
skladem
990 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Velur |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle olivová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
