NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 2 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet z magnesia - domečky po obvodu, oranžové (MT768 OR) |
skladem CEN
|
1 796 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy bukové dřevo (CT-751 BR2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H89 rám - černá, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 tmavě zelená / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 šedá / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 námořnická
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 hořčicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Polička
Halmar RANDOM P-2 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 bílá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-2 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Barová židle
Halmar H101 šedá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Barová židle
Halmar H101 béžová
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
