NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák v.170 cm, černá (83766-02A BK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 2 |
|
Autronic (EP1246 BK) Němý sluha chrom / černá (84444 BK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 40 cm, barva wenge. Baleno v ochranné fólii. (P-023 BK WAL) |
skladem CEN
|
198 Kč |
Celkem 2959 produktů
Ochranná podložka
Halmar 80x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
457 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - bílá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - bílá
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - šedá
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stůl
Autronic Konferenční stůl, MDF deska, bilý matt, černý kov (AF-3011 WT)
skladem CEN
490 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý plast, čtyřnohá kvová podnož (CT-X7034 GREY)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Věšák
Autronic Věšák s košem na prádlo, béžový plast. (GD-186 BGE)
skladem CEN
490 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Němý sluha
Autronic Němý sluha, výška 110 cm, masiv kaučukovník, černé moření, kov černý (83213 BK)
skladem CEN
490 Kč
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty s výklopnými rameny, černá barva, kov plast, chrom (84521 BK)
skladem CEN
490 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 60x60x50 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1144 WT)
skladem CEN
495 Kč
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 55x55x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1134 WT)
skladem CEN
495 Kč
Ložní povlečení
Ebma bavlněné Felindra 4 dílné
Poslední kus
ihned k expedici
499 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Ochranná podložka
Halmar 140x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
508 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK)
skladem CEN
513 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
