NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO růžová velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo tmavě hnědá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Barová židle
Halmar H45 jasně dub/černá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní židle
Halmar K333 jasně šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar ATHENA růžová / zlatá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Lavice |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle olivová
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRY stůl kulatý, deska - ořech, nohy - černý
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 105.00 |
Konferenční stolek
Halmar CECILIA_S bílá mramor / šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 489 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál desky: | Keramika |
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BLUE)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá MESH síťovina, šedá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH síťovina, černá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 42 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
