NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva OAK (P-010 OAK) |
skladem CEN
|
171 Kč | |
| 2 |
|
Forte WHENUA WQND01-M884 dub/bílá (2*Karton) |
skladem
|
5 790 Kč | |
| 3 |
|
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton) |
skladem
|
4 390 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK)
skladem CEN
2 421 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar PAREDES černá)
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO šedá velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K489 šedá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX 2 šedá
ihned k expedici
2 459 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX černá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K528 cappuccino
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo béžová
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
