NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník (83168-12 NAT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AUREA konferenční stolek bílá |
2 - 3 týdny
|
5 933 Kč |
Celkem 2958 produktů
Barová židle
Halmar H103 šedá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva: | Šedý |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K474 krémová-zlatá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H103 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 židle šedá
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2)
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah bordó látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BOR)
skladem CEN
2 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK)
skladem CEN
2 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Curry 68
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, šedý dub, HT-R5010 GREY
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Oliva 77 - zelená
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, dub, HT-R5010 OAK
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U60 ,80x82,3x34cm, barva písková, 1*karton
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar SPIN 2 světle šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 olivová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Regál
Halmar BOLIVAR REG1 regál dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 židle béžová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H125 nohy - černá, sedadlo - béžová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
