NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Signal SPIKE, látka šedá, typ 137, buk |
skladem
|
6 016 Kč |
Celkem 2959 produktů
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle krémová
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolky
Halmar NICEA 2 sestava dub zlatá/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 626 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Luxusní povlečení
Pip Studio Kyoto Nights Pink 140x200, 70x90
Poslední kus
ihned k expedici
1 633 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS PARIS vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K506 vícebarevná
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K576 židle olivová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Barva nohou: | Černá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
