NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 GREY) |
skladem CEN
|
513 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Signal FELICIA skořice 44 / syntetická kůže hnědá typ 233 |
skladem
|
8 190 Kč |
Celkem 2959 produktů
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Aletra koženková, prošívaná white
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Bílá |
| Barva kostry: | Chrom |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 5 polic
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 120 cm |
Barová židle
Halmar H86 bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Buk |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA sestava, mramor / stříbrná
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA sestava, mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA konferenční stolky sestava, černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Černá, žlutá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1018 OAK (ABO-G1018 OAK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 152 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
