NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N133 NAT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva černý vysoký lesk, baleno v ochranné fólii (P-013 BK) |
skladem CEN
|
405 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK) |
skladem CEN
|
590 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah bílá ekokůže, černé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná pod (HC-484 WT)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (HC-465 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BR2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K314 nohy - černá, čalounění - námořnická
2 - 3 týdny
1 443 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K510 hořčicová
Poslední kus
ihned k expedici
1 443 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub sonoma
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub wotan
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní židle
Halmar K584 béžová kašmír
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Konferenční stolky
Halmar FATIMA konferenční stolky sestava, černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolky
Halmar FATIMA sestava, bílá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar FATIMA sestava konferenčních stolků, bílý mramor černý
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar KAMALA S konferenční stolek, přírodní černý
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Halmar K224 cappuccino
2 - 3 týdny
1 483 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
