NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva ořech (P-011 WAL) |
skladem CEN
|
243 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4) |
skladem CEN
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FAUST sestava stůl + 4 křesla dub sonoma |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč |
Celkem 2959 produktů
Věšák
Ton LOGS 712107/006 DUB natural, olej
Poslední kus
ihned k expedici
1 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR221-U88 ,73x73x33cm, barva taupe, 1*karton
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Taupe |
| Výška: | 73 cm |
Barová židle
Halmar H95 béžová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Hnědá |
Barová židle
Halmar H95 námořnická
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | černá |
Vitrína
Halmar ROCO RO6 obdelník otevřená k:antracit
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 37,5 |
Barová židle
Halmar H95 barová židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H95 barová židle skořicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Skořicová |
| Barva sedáku: | Skořicová |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H95 černá
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Konferenční stolky
Halmar FOLLA sestava černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Barová židle
Halmar H96 námořnická
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H96 šedá
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H96 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (HC-465 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (HC-462 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
