NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BUK) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton) |
skladem
|
4 090 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K549 béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 olivová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 šedá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle popelavá
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Chránič matrace
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 90x200 |
| Materiál: | Tencel |
Regál
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, masiv bambus, přírodní odstín a lak (DR-046)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 83 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 70.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná šedá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 GREY2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Nohy k televizní komodě
Forte BREATHTAKER BTHZ51ST-904 černá (1*Karton)
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 16.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, old wood, GDT-202 OLW2
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, travertin, GDT-202 TRV
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Travertin |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-W8008 PINK
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Matrace
Halmar NEAPOL 200x90x12 cm - barva modrá
2 - 3 týdny
1 392 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
