NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník (83168-12 WT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 DUB) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton) |
skladem
|
1 290 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Autronic Regál 5 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-5)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 128 cm |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, černý matný lak, nosnost (83168-14 BK)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak, no (83168-14 NAT)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Podnožka
Autronic Podnožka, potah bílá látka bouclé, nohy masiv kaučukovník (AK-309P WT2)
skladem CEN
1 341 Kč
Konferenční stolek
Halmar KARIDA-S dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Barová židle
Halmar H102 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Barová židle
Halmar H102 černá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H102 šedá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy bukové dřevo (CT-751 BR2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, látka, DCL-F4062 YEL2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCL-F4062 GREY2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle šedá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
