NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton) |
skladem
|
5 490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník (83168-12 BK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2) |
skladem CEN
|
801 Kč |
Celkem 2959 produktů
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO S travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO chrom/C4 béžová
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle šedá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl (DCH-459 GREY3)
skladem CEN
1 290 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 béžová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 černá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 námořnická
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Medová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 hořčicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 šedá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Regál
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 111 cm |
Konferenční stolek
Halmar LEILA 2 konferenční stolek, bílý mramor černý
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Luxusní ložní povlečení
Matějovský DOLORES bavlna deluxe digital 140/200x70/90
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Barová židle
G21 Orbita black, koženková
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Lima látková, gray
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Lima látková, black
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
