NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva tmavý sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-002 SON2) |
skladem CEN
|
414 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
297 Kč |
Celkem 2960 produktů
Kancelářská židle
Halmar DINGO šedá-černá
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Černá/Šedá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar DINGO růžová
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Růžová |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 140 cm |
Regál
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 120x60x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1184 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (DCL-438 LAN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-438 GRN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černé kovové nohy (DCL-438 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Autronic Židle barová, zelená látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 GRN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Zelená |
Barová židle
Autronic Židle barová, cappuccino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 CAP2)
skladem CEN
1 161 Kč
Barová židle
Autronic Židle barová, bílá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 WT2)
skladem CEN
1 161 Kč
Barová židle
Autronic Židle barová, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílá plastová skořepina, sedák bílá látka, kovový kříž (KA-X7055 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek 39x28cm, mdf, bělený dub, ANT-E1081 BUK
skladem CEN
1 161 Kč
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-314 OLW
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, CT-V4081 BK4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, sametová látka, CT-V4081 GRN4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, sametová látka, CT-V4081 GREY4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
