NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Křeslo
GMP WAGNER 10 Unique 9502/Gibson 9502
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 390 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar VIVALDI rozkládací deska - bílá mramor, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 401 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 89 cm |
Vitrína
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 490 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 202.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Stůl jídelní rozkládací 120+40x80x75, černý matný lak, tvrzené sklo, (HT-D1926 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 491 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Komoda
Jurek Meble Alsy 1 antracit/ béžová 93/195/60cm
Doprava zdarma
skladem
13 589 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 195 |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací dub zlatá - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací bílá mramor - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací dub zlatá - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 240 bílá (12 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Bílá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PERONI ořech - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 250.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SORENTO stůl rozkládací béžová mat (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 726 Kč
| Barva desky: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Konferenční stolek
Ton Delta-coffee 4MJ723/026, tl.20, masiv, dub, barva Natural, olej, prům. 60 cm, výška 45 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
13 850 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Dřevo |
Moderní jídelní stůl
Halmar RICARDO rozkládací šedá mramor (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 929 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar EVORA béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 011 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar KAYLEON béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 092 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Matrace
Perdormire ADAM 2.0 90x200x23cm
Doprava zdarma
skladem
14 189 Kč
| Výška: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Jídelní stůl z masivu
Spinvalis WALLIS STANDARD 200x100 - dub olej/lak
Doprava zdarma
skladem
14 290 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Halmar SANDOR 2 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR 2 černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Motorový rošt
Ahorn PORTOFLEX MOTOR 90x210 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 410 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 210 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
