NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / bílá (82646 WT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, lakovaný bambus (DR-011-5) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm |
skladem
|
1 390 Kč |
Celkem 2960 produktů
Stojan na šaty
Autronic Stojan na šaty, černá barva, kov / plast, chrom, otočný 360° (ABD-1215 BK)
skladem CEN
621 Kč
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK)
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Němý sluha
Autronic výška 110 cm, masiv kaučukovník, černé moření, kov chrom (83213 CRBK)
skladem CEN
621 Kč
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B016 NAT
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Konferenční stolek
Halmar CANARIA bezbarvá (2 Karton)
2 - 3 týdny
640 Kč
| Barva: | Chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Odkládací stolek
Homestyling KO-HZ1234220 oválný 35 x 53 cm bílá
skladem
649 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kov |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO Středně šedá jersey s elastanem 100x200x40
skladem
650 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO Světle šedá jersey s elastanem 100x200x40
skladem
650 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO natur jersey s elastanem 100x200x40
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá matná (P-009 GREY2)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-009 WT2)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-224 OAK)
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-224 OLW
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Polštář
Klinmam Pure Wellness 70 x 90 cm
Poslední kus
ihned k expedici
681 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 70x90 |
| Tvar: | Obdélník |
Moderní jídelní židle
Halmar K292 židle šedá
2 - 3 týdny
681 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B017 NAT
skladem CEN
684 Kč
| Výška (cm): | 177 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
