NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K410 šedá velvet |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA béžová |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2959 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva tmavý sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON2)
skladem CEN
198 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Barová židle
G21 Lima látková, gray
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Kuchyňská linka
Halmar TATIANA 240 korpus: dub sonoma, přední barva: ořech/kašmír (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 333 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Hnědá |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 tmavý popel (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 192 |
Vitrína
Halmar LINKaSTYLE LS8 kašmír (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 057 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 150 |
Konferenční stolek
Halmar BORNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Halmar CLEMENTE stůl deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GREY2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Bogolan Multi 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, dub sonoma, APC-3218 SON
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ALFREDO stůl rozkládací, bílý mramor černý (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FORUM stůl rozkládací, černý mramor černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 863 Kč
| Barva desky: | černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Obývací stěna
Halmar VALETTA sestava, barva: kašmír (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 280.00 |
Sedačka s rozkladem
Autronic Trojmístná rozkládací pohovka, hnědá, látka vintage, ASD-4302 COF3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 990 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8668 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
