NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic (EP1246 BK) Němý sluha chrom / černá (84444 BK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-008 WT2) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 40 cm, barva wenge. Baleno v ochranné fólii. (P-023 BK WAL) |
skladem CEN
|
198 Kč |
Celkem 2943 produktů
Věšák
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus (KA-G303 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BUK)
skladem CEN
252 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 GREY)
skladem CEN
513 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva šedivá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 GREY)
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva ořech (P-011 WAL)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva bílá matná (P-011 WT)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Televizní křeslo
Autronic TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah cappuccino látka, 2 motory (TV-1171 CAP2)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 041 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 113 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-406M GREY)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Konferenční stůl
Autronic Sada 2 konferenčních stolů o80cm a o60cm, černá keramická deska, černé kovové nohy (AHG-403 BK)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-313 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kancelářská židle
Autronic černá látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 BK3)
skladem CEN
1 791 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 759 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 106 |
Křeslo
Halmar OPTIMA šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 514 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
