NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar RELAX 2 šedá |
ihned k expedici
|
2 459 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (ABD-1278 CR) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 2943 produktů
Věšák
Jela Věšák ONYX - CLK - antracit/ořech pacific (SJ_ONYX-CLK-47/MI-89)
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva: | ořech pacific |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 102 |
Dětská postýlka se stříškou
Dřevotvar LAIR postýlka se stříškou a odstranitelnými příčkami 120 × 60 cm (2*KARTON)
Poslední kus
ihned k expedici
4 990 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Velikost matrace: | 120 x 60 |
| Materiál: | MDF |
Barová židle
Ton Rioja 371369/423, dub, barva B39, olej, kluzák-bílý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
| Barva kostry: | Dub |
Věšák
Ton Fleur 711103/1030, barva B123
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 150 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 178 cm |
Věšák
Ton Tee 711104/022, dub, barva B105, demont
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 770 Kč
| Barva: | Wenge |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 170 cm |
Dřevěná jídelní židle
Ton Moon 323445/171, barva B114, Prince 177, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Ton Leaf 311437/110, dub, barva Natural, olej, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 880 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Polštář
Klinmam Pure Wellness 70 x 90 cm
Poslední kus
ihned k expedici
681 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 70x90 |
| Tvar: | Obdélník |
Rošt do postele
Klinmam Duostar HN 90x200cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Polštář z paměťové pěny
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 078 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Věšák
Ton LOGS 712107/008 buk, B123 ,lak
Poslední kus
ihned k expedici
1 000 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 03 dub lak natur
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
35 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Věšák
Ton LOGS 712107/006 DUB natural, olej
Poslední kus
ihned k expedici
1 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Moderní jídelní židle
casarr TRIX šedá
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A zlatá/černá, 50cm
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Prostěradlo
Matějovský bila jersey 100x200x25
Poslední kus
ihned k expedici
266 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Jersey s elastanem |
Konferenční stolek
Signal OSLO S2 dub+sklo, 2v1 50x50 cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Luxusní povlečení
Pip Studio Kyoto Nights Pink 140x200, 70x90
Poslední kus
ihned k expedici
1 633 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Moderní jídelní židle
Signal H690, chrom/bílá + dub, sonoma
Poslední kus
ihned k expedici
1 690 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Překližka |
Konferenční stolek
Signal BORA kulatý, konstrukce chrom stříbro, tvrzené sklo čiré
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva: | Chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Sedací souprava
Morel FASANO pravá (3F+N+2P ) látka III.: Milton 11 new, nohy: Chrom A
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
44 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hořčicová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
