NÁBYTEK
Celkem 2943 produktů
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek 40x40cm, mdf, bělený dub, AKF-E1015 CRM
Poslední kus
skladem CEN
891 Kč
Sedací souprava
EgoItaliano LOOMING (0212+0848 ) látka: Cashmere mud 08+kůže Bull 1094, nohy: černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
79 800 Kč
Jednolůžková postel
Vidovic Helena 90x200cm, materiál: dub bělený + 90x200 cm rošt smrkový
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 490 Kč
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOOPER 2 deska - dub zlatá, nohy - černá (2p=1szt) (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 932 Kč
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Křeslo
Halmar FILO dub medový / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
3 526 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2021 GREY)
skladem CEN
1 881 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, zelená síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY)
skladem CEN
1 521 Kč
| Materiál: | Síťovina |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-1 150 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 47 cm |
Konferenční stolek
Halmar RANDOM 2 LAW-1 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Materiál desky: | MDF |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-2 180 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Vitrína
Halmar RANDOM 2 W-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 182 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
