NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
G21 Malea black, koženková, prošívaná |
skladem
|
1 590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic TV a relaxační křeslo, manuální polohování, potah hnědá látka v dekoru vintage kůže (TV-4086 BR) |
skladem CEN
|
6 291 Kč | |
| 3 |
|
Matějovský GOLD bavlna deluxe 140/200+70/90 |
skladem
|
1 069 Kč |
Celkem 2959 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 36 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-063 OAK)
skladem CEN
190 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Manželská postel
Halmar FRANCESCA 160 jasně šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 661 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Křeslo
Halmar FELIPE béžová
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kredenc
G+K Meble III WZ-0169 (1031690501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
35 413 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141.2 cm |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0169 (1031691901) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 704 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 3 police
skladem
1 090 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Konferenční stolky
Halmar INES sestava, béžová mramor / bílá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GRN2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy bukové dřevo (CT-751 BR2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010kock Kočka
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konzolový stolek
Autronic Konzolový stolek s policí, 70x20x82 cm, dekor staré dřevo (CT-G1082 OLW)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4218 OLW)
skladem CEN
4 690 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, krémová, látka, TV-B3973 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar ARIANA popelavá mramor transparentní (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 300 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
6 800 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 židle béžová
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle béžová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
