ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG NM 216 |
skladem
|
1 090 Kč | |
| 2 |
|
ECG RZ 11 |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
ECG BD 351 Foam |
skladem
|
299 Kč |
Celkem 198 produktů
Víceúčelový vysavač
ECG VM 3140 Hobby
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Konvektor
ECG TK 2080 DR Black
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Víceúčelový vysavač
ECG VM 2120 Hobby
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Olejový radiátor
ECG OR 1570
skladem
1 290 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Napěňovač
ECG NM 2255 Latte Art White
skladem
1 290 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Bílá |
Napěňovač
ECG NM 2255 Latte Art Black
skladem
1 290 Kč
| Celkový objem: | 0.3 l |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
