DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Craft (92323) držák L-typ magnetický na laser/kameru, 1/4 šroub |
skladem
|
147 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (53146) sada 49ks, CrV |
ihned k expedici
|
479 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 8815402 trubková nastavitelná, pro průměr trubky 1/2 |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 7396 produktů
Aku vrtačka
Festa 28007 12V/ 2x 1.5A
skladem
1 984 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1500 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA20 bez akumulátoru a nabíječky
Doprava zdarma
skladem
2 830 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Bruska na sádrokarton s vysavačem
Procraft EX1050
Doprava zdarma
skladem
3 480 Kč
| Příkon: | 750 W |
| Průměr kotouče: | 225 mm |
Úhlová bruska
Procraft PW 1200ES 125 mm s regulací otáček
skladem
1 337 Kč
| Příkon: | 860 W |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF1000/180
skladem
1 930 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Úhlová bruska
Procraft PW2650 (PW2600), 230mm
Doprava zdarma
skladem
2 775 Kč
| Příkon: | 2600 W |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA80 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
