DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Total THT1K0511 Kleště mini, sada 6ks |
ihned k expedici
|
410 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium 8825101 úhelník tesařský/truhlářský víceúčelový, 300mm, kov |
ihned k expedici
|
363 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 8856322 tichá, transparentní, 48mm x 40m tl.0,046mm, PP/akryl lepidlo |
ihned k expedici
|
27 Kč |
Celkem 7396 produktů
Bezkontaktní měřič teploty
Fortum (4780401) IR se sondou
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Bezkontaktní teploměr |
Aku kompresor
Total TACLI2001 Kompresor AKU, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
950 Kč
| Maximální tlak: | 10 bar |
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
Svěrka
Total THT1320501 Svěrka F, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
152 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Řezač otvorů do kachliček
Extol Craft (103900) O 20-90mm, uchycení do vrtačky
skladem
109 Kč
| Typ: | Řezač otvorů |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 20-90 mm |
Digitální multimetr
Extol Premium (8831253) klešťový, AC/DC proud a napětí, True RMS, LowZ, automatická volba rozsahů
skladem
1 349 Kč
| Typ: | Digitální multimetr |
Řezačka obkladů
Fortum 4770818 řezačka obkladů ložisková, 1000mm
Doprava zdarma
skladem
3 599 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 1000 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Digitální multimetr
Extol Premium 8831252 tužka, True RMS, automatická volba rozsahů
skladem
699 Kč
| Typ: | Digitální multimetr |
Bruska stolní
Extol Craft (410120) dvoukotoučová, 150W, 125x12,7x š.16mm
skladem
909 Kč
| Příkon: | 150 W |
Bruska vibrační
Extol Premium (8894202) 450W
skladem
1 849 Kč
| Průměr brusného kotouče: | 15 cm |
| Příkon: | 450 W |
Bruska stolní
Extol Craft (410130) dvoukotoučová, 350W, 200x16x š.20mm
skladem
1 534 Kč
| Příkon: | 350 W |
Aku vrtací šroubovák
Extol Craft (402400) 12V Li-ion, 1300mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Metr svinovací
Extol Premium (8821007) 7,5m, 7,5m, š. pásku 25mm
skladem
161 Kč
| Rozsah měření do:: | 7.5 m |
Měřící pásmo
Extol Premium (8821095) ocelové, 50m,š. pásku 13mm
skladem
381 Kč
| Rozsah měření do:: | 50 m |
Aku excentrická bruska
Extol Premium (8891846) SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, 2000mAh
skladem
1 479 Kč
| Průměr brusného kotouče: | 12.5 cm |
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA30bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
2 105 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | - |
| Počet stupňů výkonu: | Plynulá regulace |
Vázací páska
Total THTPTM1251T k vázacím zahradním kleštím, 25m
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
198 Kč
| Barva: | Červená |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
