DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Craft (7563) 610mm/3,5, pro trubky do 75mm |
ihned k expedici
|
529 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8894510) transformátorová, 200W |
skladem
|
799 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 8812303 poříz zaoblený, s plast. rukojeťmi, délka 605/300mm ostří |
ihned k expedici
|
440 Kč |
Celkem 7396 produktů
Svěrka rychloupínací
Total THT1340603 Svěrka rychloupínací
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
230 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (80493) řezačka obkladaček STANDARD, 400mm
skladem
435 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (100610) 600mm, ložiskové uložení, 600mm
skladem
1 237 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 600 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Multimetr digitální
Extol Premium (8831250) s automatickou volbou rozsahů
skladem
799 Kč
| Typ: | Digitální multimetr |
Aku kompresor
Extol Premium (8891511) 10,8bar, USB nabíjení
skladem
1 099 Kč
| Maximální tlak: | 10.3 bar |
| Napájení: | Aku |
Řezač skla
Extol Craft (105153) s karbidovými kolečky, 6ks řezacích koleček
skladem
51 Kč
| Typ: | Řezač skla |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | - |
Aku šroubovák
Extol Lady 4(02402) růžový, 12V Li-ion, 1500mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1500 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 19 |
Svěrka k fixaci
Extol Premium 8815405 na hranol/profil 1/26mm nastavitelná
skladem
301 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Kompresor auto 12V
Extol Premium (8864000) 12V, 6,9Bar
skladem
839 Kč
| Maximální tlak: | 6.9 bar |
| Napájení: | 12 V |
Kompresorová sada
Extol Craft (99302) sada 3ks, max. 8bar (0,8MPa), pistole ofukovací, pistole foukací s manometrem, spirálová hadice 4m s rychlospojkami
skladem
553 Kč
| Maximální tlak: | 8 bar |
Aku šroubovák
Extol Industrial (8791110T) vrtací šroubovák aku s příklepem, 18V Li-ion, 4 pólový motor, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
skladem
1 696 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 18 |
Řezačka obkladů
Extol Premium (8841078) ložisková, 800mm
skladem
2 299 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 800 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
