Podlahový sáčkový vysavač Concept VP8290 4A REAL FORCE 700 W + 60 dnů na vrácení
Zakoupením tohoto produktu v období od 1. 3. do 31. 12. 2026 získáte možnost prodloužit záruku na 7 let nebo 10 let nad rámec zákonné záruky nebo získáte možnost vyzkoušet jej doma až po dobu 60 dní, zcela bez rizika. Stačí produkt zaregistrovat na webových stránkách www.concept.cz a po registraci obdržíte Certifikát prodloužené záruky, který potvrzuje vaše nároky. Díky prodloužené záruce máte jistotu dlouhodobé spolehlivosti a bezstarostného používání vašeho spotřebiče po mnoho let.
Podrobné informace k akci naleznete na stránce "Chytře vymyšlené výhody".
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Concept VP8290 4A REAL FORCE 700 W
sklademPopis produktu
Technické parametry:- Kapacita sáčku: 3 l
- Kontrolka plnosti sáčku
- Kovové teleskopické trubky
- HEPA filtr 13
- Délka kabelu: 7 m
- Akční rádius: 10 m
- Příkon: 700 W
- Hlučnost: 67 dB
- Příslušenství v těle
- Hmotnost: 4,7 kg (bez příslušenství)
- Rozměry: 47 x 31,5 x 25,5 (v x š x h)
- AAAA hubice
- Velký turbokartáč
- Kartáč na zvířecí chlupy
- Parketová hubice
- Štěrbinová hubice
- Hubice s kartáčkem
- Extra dlouhá štěrbinová hubice do auta
- SMS9000
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A |
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Černá |
| Hlučnost: | 67 dB |
| Objem sáčku/nádoby: | 3 l |
| Turbokartáč: | Ano |
| Akční rádius: | 10 m |
| Délka kabelu: | 700 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Akční rádius/ dosah Akční rádius/ dosah: | 1000 cm |
| Druh filtru: | HEPA H 13 |
| HEPA filtr HEPA filtr: | Ano |
| Hloubka balení: | 37 cm |
| Hmotnost balení: | 9 kg |
| Šířka balení: | 35 cm |
| Typ filtrace Typ filtrace: | Sáčkový |
| Typ vysavače: | Podlahový |
| Určení: | Pro domácnost se zvířaty |
| Vysávání Vysávání: | Suché |
| Výška balení: | 65 cm |
Jindřich Valenta - Concept, info@my-concept.cz, 465 471 400, Vysokomýtská 1800, Choceň 56501, Česká Republika









