Myčka nádobí Beko DFS 26024 X
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz




Popis produktu
Rychleji to nejde
Inteligentní funkce Fast+ až 3x zrychluje mycí program. Dává vám tak více času na důležitější věci než je mytí nádobí.
- Typ: volně stojící
- Kapacita myčky (souprav): 10
- Spotřeba energie (kWh): 0.73
- Spotřeba vody (l): 9.5
- Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 211
- Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2660
- Energetická třída: E
- Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 972
- Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 4862
- Odhadované náklady mytí za 10 let (Kč): 9724
- Účinnost mytí: A
- Účinnost sušení: A
- Délka standardního programu (min): 242
- Počet teplot: 5
- Funkce myčky: indikace leštidla; indikace soli; poloviční náplň
- Počet programů: 7
- Odložený start: ANO
- Speciální programy: Mini 30, Eco 50, Quick & Shine
- Příborová zásuvka: NE
- Hlučnost při mytí (dB): 47
- Rozšířená záruka: -
- Displej: ANO
- Barva myčky: nerez, Inoxlook
- Šířka myčky (cm): 45
- Distribuce: oficiální ČR
- Provedení výrobku: nerez
Myčka nádobí Poseidon na 10 sad nádobí
• Energetická třída: E
• Barva: Nerez
• Spotřeba el. energie: 211 kWh/ rok
• Spotřeba vody: 9,5 litrů / 2660 l/ rok
• Hlučnost: 47 dB
• VxŠxH: 85x45x60cm
• 6+1 programů: Auto program, Předmytí, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70 + Inner Clean na čištění myčky
• 5 teplot
• Odložený start 0,5 – 24 hod
• Poloviční náplň, Fast+, Extra sušení, Extra oplach
• Automatická funkce Tablety All in one
• mechanický Glass Care systém na ochranu skla
• 2 sprchovací úrovně
• LCD 2-řádkový displej
• Výškově nastavitelný horní koš Acrobat se 3 polohami
• inovovaná násypka
• BLDC invertorový motor
• Senzor čistoty vody,
• Aquasafe
• Horkovzdušné sušení
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 35.700
Výška (cm): 85.00
Šířka (cm): 44.80
Hloubka (cm): 60.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 38.200
Výška (cm): 88.90
Šířka (cm): 49.40
Hloubka (cm): 66.10
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
| Barva: | Nerezová |
| Hlučnost: | 47 dB |
| Šířka: | 45 cm |
| Displej: | LCD |
| Hloubka: | 60 cm |
| Odložený start: | Ano |
| Počet programů: | 7 |
| Spotřeba vody: | 9.5 l |
| Třída účinnosti sušení: | A |
| Výška: | 85 cm |
| Délka standardního programu: | 242 min |
| Displej Displej: | Ano |
| Hloubka balení: | 66.1 cm |
| Hlučnost při mytí Hlučnost při mytí: | 47 dB |
| Hmotnost balení: | 38.2 kg |
| Kapacita myčky Kapacita myčky: | 10 |
| Odhadovaná roční spotřeba vody Odhadovaná roční spotřeba vody: | 2660 l |
| Odhadované náklady mytí za 1 rok: | 972 Kč |
| Odhadované náklady mytí za 10 let: | 9724 Kč |
| Odhadované náklady mytí za 5 let: | 4862 Kč |
| Odložený start Odložený start: | Ano |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Příborová zásuvka: | Ne |
| Spotřeba vody Spotřeba vody: | 9.5 l |
| Typ: | Volně stojící |
| Účinnost mytí Účinnost mytí: | A |
| Výška balení: | 88.9 cm |
BEKO SPÓLKA AKCYJNA, organizační složka, beko@beko.cz, 800350333, Bucharova 1423/6, Praha 5 - Stodůlky 158 00, Česká republika


