Rozkládací pohovka Autronic Trojmístná, béžová, látka, ASB-C3034 CRM2
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Autronic Trojmístná, béžová, látka, ASB-C3034 CRM2
skladem CENPopis produktu
Název: Trojmístná rozkládací pohovka, béžová, látka, ASB-C3034 CRM2Popis:
Rozkládací trojmístná pohovka s označením ASB-C3034 CRM2 je čalouněná prémiovou béžovou látkou, která zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Pevná konstrukce z masivního kaučukovníku poskytuje stabilitu a dlouhou životnost. Pohovka disponuje praktickou funkcí rozkladu click-clack, která umožňuje rychlé a jednoduché přeměnění sedací plochy na pohodlné lůžko. Součástí je také středový držák nápojů, který přidává na komfortu při odpočinku. Design doplňují elegantní dřevěné nohy v přírodním odstínu, které podtrhují moderní a zároveň nadčasový vzhled nábytku.
- Šířka (cm): 180 cm
- Výška (cm): 76 cm
- Hloubka (cm): 77 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 37.2 kg
- Hmotnost - netto (kg): 32.94 kg
- Montážní návod 1
Technické parametry
| Materiál: | Látka |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Funkce: | Rozkládací |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Barva: | Béžová |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Hloubka (cm): | 77 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 53 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 37.2 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 32.94 kg |
| Karton1: | 182x100x21,5 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Nosnost (kg): | 300 kg |
| Počet balení: | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Rozměr nohy (cm): | 5 |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Styl: | Moderní |
| Šířka (cm): | 180 cm |
| Šířka područek (cm): | 26 cm |
| Šířka sedu: | 135 cm |
| Typ podnože: | 5 nohou |
| Výška (cm): | 76 cm |
| Výška područek (cm): | 51 |
| Výška sedu (cm): | 41 cm |
| Highlight 1: | Rozložitelné na lůžko |
| Skupina zboží: | Trojmístná rozkládací pohovka |
| Plocha lůžka: | 180 x 95 |
| Počet míst k sezení: | 3 |
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika

















