Nástěnné hodiny Autronic Hodiny nástěnné - pr. 58 cm, kov a dřevo, styl kapesních hodinek (HW4009)
Katalogové číslo: 334217
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Hodiny nástěnné - pr. 58 cm, kov a dřevo, styl kapesních hodinek (HW4009)
skladem CENPopis produktu
Název: Hodiny nástěnné - pr. 58 cm, kov a dřevo, styl kapesních hodinekPopis:
Tyto nástěnné hodiny s průměrem 58 cm připomínají elegantní pánské kapesní hodinky a kombinují kov s MDF pro sofistikovaný vzhled. Černý střed ciferníku je kontrastně zdoben bílými arabskými číslicemi a ručičkami, které zajišťují snadné čtení času. Nadčasový design je doplněn závěsným kroužkem na vrchu, který dodává hodinám na originalitě a umožňuje jejich snadné zavěšení.
- Šířka (cm): 58 cm
- Výška (cm): 75 cm
- Hloubka (cm): 6 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 4.8 kg
- Hmotnost - netto (kg): 4 kg
Technické parametry
| Barva: | Černá |
| Hloubka (cm): | 6 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 4.8 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 4 kg |
| Hmotnost (g): | 3640 g |
| Materiál: | Kov |
| Počet baterií: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 2 |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 58 cm |
| Typ baterie: | AA |
| Výška (cm): | 75 cm |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Rozměr balení (cm): | 61x7x77 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika


