Nástěnné hodiny Autronic Hodiny nástěnné - pr. 60 cm, dřevo a kov, strom života Family (HW4001)
Katalogové číslo: 334219
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Hodiny nástěnné - pr. 60 cm, dřevo a kov, strom života Family (HW4001)
skladem CENPopis produktu
Název: Hodiny nástěnné - pr. 60 cm, dřevo a kov, strom života "Family"Popis:
Tyto nástěnné hodiny s průměrem 60 cm kombinují dřevo a kov, aby vytvořily jedinečný a osobitý design. Velké černé arabské číslice jsou skvěle viditelné a doplňují střed, který zdobí elegantní strom života s nápisem "FAMILY". Tento motiv přidává hodinám i hluboký význam důležitosti rodiny a našich kořenů, což z nich činí nejen praktický ukazatel času, ale i krásný dekorativní prvek, který se stane středobodem každé místnosti.
- Šířka (cm): 60 cm
- Výška (cm): 60 cm
- Hloubka (cm): 4 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 2.77 kg
- Hmotnost - netto (kg): 2.2 kg
Technické parametry
| Barva: | Černá |
| Hloubka (cm): | 4 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 2.77 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 2.2 kg |
| Hmotnost (g): | 2200 g |
| Materiál: | Kov |
| Počet baterií: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 60 cm |
| Typ baterie: | AA |
| Výška (cm): | 60 cm |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Rozměr balení (cm): | 61x6x61 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika


