Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
LED svítící přívěšek
Emos P3887 COB LED svítící přívěšek
ihned k expedici
41 Kč
| Typ: | LED svítící přívěšek |
Sáčky do vysavače
Jolly LG1 (5ks) do vysav. LG, GOLD STAR
ihned k expedici
95 Kč
| Počet ks v balení: | 5 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-6572 Kastrol s titanovým povrchem 24 cm Primal Gloss Collection 2 poklice
ihned k expedici
687 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 4.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
ihned k expedici
137 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Držák na televizi 26-50"
Sonorous Surefix 142
ihned k expedici
256 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 50 kg |
| Možnost naklápění: | Ne |
Šňůrový vypínač
Emos A1203 - 01910 šňůrový spínač průběžný
ihned k expedici
79 Kč
| Délka kabelu: | - m |
| Barva: | Černá |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1435 vánoční osvětlení 180LED/8m
ihned k expedici
486 Kč
| Počet žárovek: | 180 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 8 m |
USB Flash disk
Platinet PMFEC32S X-DEPO adapt. USB-C - 32 GB stříbrná
ihned k expedici
304 Kč
| Kapacita: | 32 GB |
LED žárovka
Müller Licht 7-W-LED-Lampe E27
ihned k expedici
590 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Granitový kuchyňský dřez
Elleci QUADRA 110 G51 Spodní montáž
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Granitek |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Granitový kuchyňský dřez s odkapem
Elleci UNICO 125 G43
ihned k expedici
4 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Rychlovarná konvice
Bravo Sylva B-4900 černá
ihned k expedici
667 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Rychlovarná konvice
Bravo Sylva B-4900 červená
ihned k expedici
674 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Červená |
Rychlovarná konvice
Bravo Ara B-4936 se dřevem, béžová
ihned k expedici
857 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Béžová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
