Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
Rychlovarná konvice
Bravo B 4365 zelená
ihned k expedici
406 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Barva: | Zelená |
Jednoplotýnkový vařič
Bravo B 4256
ihned k expedici
666 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 261 řet. 8fc 100L 10+5m CW TM
ihned k expedici
166 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Naklápěcí držák na televizi 37-70"
Omega OUTV 600T
ihned k expedici
443 Kč
| Typ držáku: | Naklápěcí |
| Nosnost: | 30 kg |
| Barva: | Černá |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
322 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Polootevřená sluchátka
Koss RUK/ 40 - stříbrná
ihned k expedici
335 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Bezdrátová: | Ne |
Rychlovarná konvice
Catler KE 8120 Termo konvice Red
ihned k expedici
2 115 Kč
| Příkon/výkon: | 1350 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Červená |
Rychlovarná konvice
Bravo B-4812 KATE ŠEDÁ
ihned k expedici
428 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Šedá |
Elektrická vyhřívací dečka
Bravo B-4831 BÉŽOVÁ 30X40CM
ihned k expedici
705 Kč
| Použití: | Vyhřívaná podložka |
| Počet stupňů výkonu: | 4 |
| Materiál: | PVC |
Pekárna chleba
Domo B3974
ihned k expedici
2 135 Kč
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Max. kapacita: | 1 kg |
| Barva: | Černá |
LED žárovka
Emos Z74285 LED žárovka Filament A67 11W E27 neutrální bílá
ihned k expedici
88 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Spojovací vánoční řetěz
Emos D1AC03 Standard LED spojovací vánoční řetěz, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá
ihned k expedici
263 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 443 Řetěz ramp. 3,2x0,7M WW
ihned k expedici
294 Kč
| Počet žárovek: | 160 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.2 m |
Vysoušeč vlasů
Bravo B-4675 bílá
ihned k expedici
576 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Kontaktní gril
Bravo Amaro B-4939
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 505 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
